KVH ÚVS PVOS pracuje pod 1.PTS Táborník Mladá Boleslav

Technika RTV

Radiolokátor P-37 slouží k radiolokačnímu průzkumu a k navádění stíhacího letectva na vzdušné cíle. Radiolokátor zabezpečuje vyhledávání vzdušných cílů v rozmezí dosahu a měření souřadnic (azimut šikmá dálka), měření azimutu zdroje aktivního rušení a měření souřadnic (včetně charakteristik) jaderného výbuchu. Je uzpůsoben ke spolupráci s výškoměrem.
p-37.jpg
Radilokační výškoměr PRV-17 zjišťuje výšku letu cílů (ve spolupráci s přehledovým radiolokátorem. (Slouží k radiolokačnímu průzkumu nízkoletících cílů v režimu dálkoměr, k určení azimutu a polohového úhlu aktivního rušiče, ke zjišťování jaderných výbuchů a udávání souřadnic cílů pro aktivní prostředky (stíhacího letectva a protiletadlového raketového vojska).
prv-17.jpg
Přehledový radiolokátor RL-4AS je určen k průzkumu vzdušných cílů a k zabezpečení aktivních prostředků protivzdušné obrany. Zachycuje vzdušné cíle a identifikuje jejich souřadnice (azimut a šikmou dálku). Slouží ke sledování cílů nad terénem (se silnými odrazy od pozemních předmětů), za nepříznivých povětrnostních podmínek (mraky, sněžení, déšť) i při úmyslném rušení.
rl-4as.jpg
Třídimenzionální radiolokátor ST-68U CZ je mobilní radiolokační prostředek určený k radiolokačnímu průzkumu a zjišťování především nízko letících cílů. Radiolokátor zabezpečuje měření ve třech souřadnicích (azimut, šikmá dálka a polohový úhel) a umožňuje určit polohu zdroje aktivního rušení. Zařízení je po modernizaci schopno plně automatizovaně zabezpečit výstup kvalitních radiolokačních dat.
st-68u-cz.jpg
Třídimenzinální radiolokátor RAT-31 DL zatím neuveden do provozu. Jedná se o moderní stacionární radiolokační prostředek určený k radiolokačnímu průzkumu na středních až dalekých vzdálenostech a k navádění stíhacího letectva na vzdušné cíle. Radiolokátor zabezpečuje měření ve třech souřadnicích (azimut, šikmá dálka a polohový úhel). Zabezpečuje výstup přesných radiolokačních dat a je plně kompatibilní s moderními zobrazovacími systémy.
rat31-dl.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one